15
دسامبر

خانه سالمند در جردن

خانه سالمندان امروز در نقاط مختلفی وجود دارد. امروزه مراقبت و حفاظت از سالمندان که به نوعی بزرگان این جامعه به شمار می‌آیند، امری اساسی و حائز اهمیت است. بدین دلیل در سال‌های اخیر تعداد کثیری خانه سالمندان که مسئولیتی تخصصی داشته و وظیفه‌ای جزء فراهم آوری امنیت خاطر آنان برعهده ندارند. در بسیاری از مواردی مشاهده می‌شود، برخی از خانه‌های سالمندان قادر به ارائه خدمات مطلوب، جلب رضایت بزرگان این جامعه و ایجاد بستری آرام برای سالمندان نمی‌باشد. از سویی دیگر تهران به دلیل وسعت جغرافیایی کثیری که دارد، امکان انتخاب درست و بهترین خانه سالمندان را مشکل و در مواردی غیر میسر می‌کند.

یکی از نیازهای جامعه امروزی، نگهداری و ارائه خدمات مطلوب به سالمندان و بزرگان این جامعه است

تهران وسعت جغرافیایی کثیری دارد، به طوری که دارای چهار جهت غرب، شرق، جنوب و شمال قابل تقسیم است. هر یک از جهات مذکور دارای مناطق، محله‎‌ها، سراها و خیابان‌های متعدد و گوناگونی می‌باشد. یکی از مناطقی که در شمال تهران قرار دارد، خیابان جردن می‌باشد. این خیابان که در اصل به نلسون ماندلا نام‌گذاری شده، اما به جردن مشهور و شناخته می‌شود. وسعت و محدوده جغرافیایی جردن باعث شده، جمعیت کثیری در این منطقه ساکن باشد. هر یک از افراد از نیازهای ویژه و محدودی برخوردار است. یکی از این نیازها، الزام وجود یک مجموعه تخصصی نگهداری و مشاوره از سالمندان و بزرگان جامعه است که تحت هر عنوان احتیاج به نگهداری داشته و ایجاد محیطی آرام، تؤام با آسایش را نیاز دارند. بدین دلیل انتخاب مجموعه نگهداری سالمندان که قادر به ایجاد بستری مطلوب و آرام باشد، کمی مشکل است.

مجموعه سرای بزرگان الهام، یکی از مجهزترین مراکز نگهداری سالمندان در جردن و تهران بزرگ می‌باشد.

در این میان، مجموعه سرای بزرگان الهام از مراکز بزرگ نگهداری سالمندان در جردن است. این مجموعه به دلایل متعدد دارای از بهترین مراکز نگهداری سالمندان نه تنها در جردن، بلکه در تهران به شمار می‌آید. مجوعه سرای بزرگان الهام قادر بر ارائه خدمات تخصصی، کادر پزشکی و اجرایی مجرب و حضور مشاوران متخصص است. اما افزون بر موارد مذکور، ایجاد فضایی گرم همراه با اجتماعی صمیمی از دیگر مزایایی است که سالمندان و به واقع بزرگان این جامعه قادر به تجربه آن در سرای بزرگان الهام می‌باشند. علاوه بر موارد مذکور متخصصان و مشاوران مجموعه سرای بزرگان الهام، به طور کامل در خدمت شما عزیزان و بزرگان این جامعه بوده و در هر زمان از روز آماده پاسخگویی به سوالاتتان هستند.