16
آوریل

باشگاه سالمندان در تهران

امروزه مراکز متعددی از باشگاه سالمندان در تهران وجود دارد که هر یک به انواع و اقسام گوناگونی به فعالیت پرداخته و خدمات متفاوت و گسترده‌ای را جهت نگهداری از سالمندان ارائه می‌دهند. عموماً باشگاه‌های سالمندان به دو صورت روزانه و یا شبانه روزی اقدام به ارائه خدمات گوناگون کرده و سعی در بهبود سلامت جسمانی، روحی و ذهنی سالمندان دارند.

مجهزترین و تخصصی‌ترین باشگاه سالمندان تهران، سرای بزرگان الهام است.

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد باشگاه سالمندان در تهران قادر به ارائه خدمات گوناگون می‌باشد که از رایج‌ترین آن‌ها نگهداری از سالمندان، فیزیوتراپی، خدمات توان‌بخشی از سالمندان، کاردرمانی، آموزش‌های فنون و حرفه‌های گوناگون، برگزاری مراسم‌های مفرح و شاد، دورهمی‌های هدفمند، بهبود روابط اجتماعی، ممانعت از سالمندی و برگزاری تورهای مسافرتی درون و برون شهری، بخشی از خدمات برخی از مجموعه‌های نگهداری از سالمندان می‌باشد.

یکی از برترین و بهترین باشگاه سالمندان در تهران که قادر به ارائه خدمات حرفه‌ای و تخصصی زیر نظر کادر پزشکی مجرب می‌باشد، سرای بزرگان الهام است.

سرای بزرگان الهام یکی از برترین مجموعه‌های نگهداری سالمندان در تهران به شمار می‌آید.

این مجموعه با ارائه خدمات مذکور در فضایی بی‌نظیر با پارکی اختصاصی فضایی اختصاصی ایجاد کرده تا در نهایت باعث کسب رضایت و محبطی مفرح و رضایت‌بخش برای سالمندان کند. باشگاه سالمندان سرای بزرگان الهام به صورت روزانه و یا شبانه روزی، زیر نظر پزشکان و متخصصان مجرب برنامه‌های ورزشی (جسمانی و ذهنی)، برنامه‌های توانبخشی، برنامه‌های اجتماعی، برنامه‌های مسافرتی و برنامه‌های هدفمند دیگر قادر است تا فرایندی تأثیرگذار بر روی زندگی هر فرد اجرا کند تا بتواند سلامت فیزیکی، روحی و ذهنی سالمندان جامعه را فراهم کرده و رضایت را برای این دوره سنی فراهم آورد. برای اطلاع از خدمات متنوع مجموعه سرای الهام به سایت اختصاصی این مجموعه حرفه‌ای elham-salmandan.com مراجعه کرده و با این مجموعه آشنا شوید.