• تماس: 02126201782
  • ایمیل: info@elham-salmandan.com
  • ساعات کاری: 24 ساعته

خانه سالمندان در میرداماد

خانه سالمندان الهام بهتربن خانه سالمندان در میرداماد تهران با داشتن مجرب ترین پرسنل و ماهرترین پزشکان و ارائه کاملترین خدمات بعنوان بهتربن خانه سالمندان در میرداماد تهران شناخته شده است.

پزشکان و سرپرستاران این مجموعه، با معاینه ی دقیق جسمانی هر یک از بزرگان، برنامه ی ورزشی روزانه‌ای تنظیم می‌کنند تا عزیزانمان همچون جوانی از سلامت جسمانی برخوردار گردند و از این دوره ی کهنسالی نهایت لذت را ببرند.

 

خانه سالمندان در میرداماد

برای ورزش تخصصی سالمندان به بزرگترین مجموعه سالمندان در تهران مراجعه کنید

وجود باشگاه سالمندان یکی از نیازهای این دوره است. امروزه ورزش به یکی از نیازهای جسمانی انسان تبدیل شده است. به طوری که افرادی که در سنین گوناگون به طور روزانه ورزش می‌کنند و به نوعی دارای فعالیت‌های بدنی منظم می‌باشند، از سلامت جسمانی برخوردار می‌باشند. ورزش انواع و اقسام گوناگونی دارد که هر یک بنابر هدف ورزشکار باعث تقویت بخشی از اندام‌های عضلانی می‌شود.

باشگاه سالمندان سرای بزرگان الهام، یکی از امکانات این مجموعه بزرگ است.
اما افزون بر ورزش‌های هدفمند، ورزشی عمومی وجود دارد که ورزشکار با انجام آن به راحتی می‌تواند خود را برای اهدافی مثل تأمین سلامت جسمانی، افزایش قوای بدنی، آمادگی جسمانی، افزایش اعتماد به نفس و نشاط انجام می‌شود. اما ورزش باید بنابر سنین افراد انجام شود. زیرا که در صورت سنگین بودن بیش از حد باعث ایجاد آسیب‌های فیزیکی و در صورت بیش از حد سبک بودن، باعث عملکردی خنثی می‌شود. بدین دلیل ورزش باید به صورت حساب شده و برنامه ریزی شده انجام شود.

مجموعه سرای بزرگان الهام به سبب برخورداری از باشگاه سالمندان که مجهز به انواع لوازم ورزشی و همچنین همیاری پزشکان و متخصصان این عرصه است، یکی از بهترین و مجهزترین مجموعه‌های تخصصی ورزشی سالمندان است. مجموعه این مزایا باعث شده تا مجموعه سرای بزرگان الهام، یکی از بهترین و بزرگترین مراکز نگهداری و ارائه خدمات تخصصی به سالمندان باشد. از این‌رو توصیه می‌شود به ما مراجعه کنید.

 

آدرس خانه سالمندان الهام: تهران ، جردن، بن بست گل افشان، شماره 46

تلفن:02126201782 – 02126201781

پشتیبانی آنلاین