• تماس: 02126201782
  • ایمیل: info@elham-salmandan.com
  • ساعات کاری: 24 ساعته

خانه سالمندان در قلهک

خانه سالمندان الهام بهتربن خانه سالمندان در قلهک تهران با داشتن مجرب ترین پرسنل و ماهرترین پزشکان و ارائه کاملترین خدمات بعنوان بهتربن خانه سالمندان در قلهک تهران شناخته شده است.

پزشکان و سرپرستاران این مجموعه، با معاینه ی دقیق جسمانی هر یک از بزرگان، برنامه ی ورزشی روزانه‌ای تنظیم می‌کنند تا عزیزانمان همچون جوانی از سلامت جسمانی برخوردار گردند و از این دوره ی کهنسالی نهایت لذت را ببرند.

 

خانه سالمندان در قلهک

تخصصی‌ترین مجموعه کاردرمانی سالمندان، مجموعه سرای بزرگان الهام است که تنها هدف این مجموعه کسب رضایت شماست
اما تمامی سالمندان با هر مرتبه سلامتی جسمانی، ذهنی و روانی، می‌توانند اقدامات و کارهایی را انجام دهند تا زمینه افزایش هر یک از شاخص‌های مذکور فراهم شود. اقداماتی همانند افزایش میزان معاشرت، ورزش‌های سبک، انجام فعالیت‌های گروهی، انجام مشاغل سبک و روزانه می‌تواند تأثیر بسزایی در میزان سلامت افراد برعهده داشته باشد. بیش‌ترین کارهای فوق‌الذکر در فعالیتی به نام کاردرمانی خلاصه شده و قابل انجام است. اما کاردرمانی برای برخی از افراد نیاز مبرم به شمار آمده و انجام آن در تأمین سلامتی افراد تأثیر بسزایی برعهده دارد.

برای تأمین سلامتی خود، با بزرگ‌ترین و تخصصی‌ترین مجموعه سالمندان یعنی سرای بزرگان الهام تماس بگیرید.
تأکید بر سبکی، بدین دلیل است که فرد سالمند نباید در این طول فرآیند کاردرمانی خسته شده و از نظر فیزیکی دچار تنش شود. بلکه باید کاردرمانی به آرامی و پی در پی انجام گیرد. مجموعه سرای بزرگان الهام، تخصصی‌ترین مجموعه کاردرمانی سالمندان در تهران، با رعایت تمام موارد آماده انجام کاردرمانی بزرگان این جامعه می‌باشند که دجار اختلالات روانی، جسمانی و یا ذهنی شده‌اند. هدف این مجموعه ایجاد بهترین شرایط زندگی همراه با آرامش و رضایت برای سالمندان این جامعه می‌باشد.

 

آدرس خانه سالمندان الهام: تهران ، جردن، بن بست گل افشان، شماره 46

تلفن:02126201782 – 02126201781

پشتیبانی آنلاین