• تماس: 02126201782
  • ایمیل: info@elham-salmandan.com
  • ساعات کاری: 24 ساعته
خانه سالمندان در ظفر
خانه سالمندان در ظفر

خانه سالمندان الهام بهتربن خانه سالمندان در ظفر تهران با داشتن مجرب ترین پرسنل و ماهرترین پزشکان و ارائه کاملترین خدمات بعنوان بهتربن خانه سالمندان در ظفر تهران شناخته شده است.

پزشکان و سرپرستاران این مجموعه، با معاینه ی دقیق جسمانی هر یک از بزرگان، برنامه ی ورزشی روزانه‌ای تنظیم می‌کنند تا عزیزانمان همچون جوانی از سلامت جسمانی برخوردار گردند و از این دوره ی کهنسالی نهایت لذت را ببرند.

 

خانه سالمندان در ظفر

بهترین مرکز نگهداری سالمند در تهران، مجموعه سرای بزرگان الهام است. هر فرد پس از گذران دوره جوانی که برابر دوره اوج قدرت جسمانی، روانی و ذهنی هر فرد به شمار می‌یابد، ناگریز وارد دوره میانسالی و سالمندی می‌شود. این دوره مقارن با دوره‌ای است که قدرت هر فرد به تدریج کاسته شده و با کاهش قوای وی به تدریج زوال جسمانی و ذهنی بروز پیدا می‌کند و روزانه بر شدت و حدت آن افزایش می‌یابد.

توصیه ما به شما: سالمندان خود را به بهترین مرکز نگهداری سالمند در تهران بسپارید
این عامل باعث می‌شود تا هر فرد دچار تنش شده و در نتیجه آن دچار اختلالات شخصیتی شده که این اختلال با افسردگی، پرخاش، تضاد شخصیتی و حتی فراموشی‌های حاد همراه خواهد بود. این عامل در موارد بسیاری باعث می‌شود تا خانواده سالمندان از احساس درماندگی کرده و از ارائه بهترین خدمات و فراهم کردن شرایط زندگی ایده‌آل برای آنان احساس ناتوانی کنند. پیرامون این مسئله باید اذعان داشت که این شرایط امری طبیعی می‌باشد و چنین خانواده‌هایی نباید از خود مأیوس شوند. زیرا که فاقد دانش کافی در این زمینه بوده و دوره‌های تخصصی و تحصیلات مرتبط در این زمینه را طی نکرده‌اند.

 

آدرس خانه سالمندان الهام: تهران ، جردن، بن بست گل افشان، شماره 46

تلفن:02126201782 – 02126201781

پشتیبانی آنلاین