• تماس: 02126201782
  • ایمیل: info@elham-salmandan.com
  • ساعات کاری: 24 ساعته

خانه سالمندان در دروس

خانه سالمندان الهام بهتربن خانه سالمندان در دروس تهران با داشتن مجرب ترین پرسنل و ماهرترین پزشکان و ارائه کاملترین خدمات بعنوان بهتربن خانه سالمندان در دروس تهران شناخته شده است.

پزشکان و سرپرستاران این مجموعه، با معاینه ی دقیق جسمانی هر یک از بزرگان، برنامه ی ورزشی روزانه‌ای تنظیم می‌کنند تا عزیزانمان همچون جوانی از سلامت جسمانی برخوردار گردند و از این دوره ی کهنسالی نهایت لذت را ببرند.

 

خانه سالمندان در دروس
خانه سالمندان در دروس

 

مجموعه سرای بزرگان الهام از مزایای متعددی برخوردار است
از جمله این مزایا، وجود کادر تخصصی مجرب، پزشکان با تجربه و متخصص در حوزه‌های گوناگون، حضور 24 ساعته کادر مشاوره با سابقه و پرستاران دلسوز می‌باشد. وجود این عوامل سبب می‌شود تا بزرگان این جامعه دوران حساس سالمندی را به بهترین شکل ممکن گذرانده و کم‌ترین احساس رنجش و یا نیاز را در خود احساس کنند. اما افزون بر عوامل مذکور این مجموعه با فراهم اوردن محیطی آرام و فضایی سبز، سعی در ایجاد محیطی مورد پسند و همچنین اجتماعی کرده‌اند تا بزرگان این مجموعه از کنار باهم بودن لذت برده و در نهایت زندگی آرام و لذت‌بخشی را از باهم بودن تجربه کنند.

از سویی دیگر ارتباط عاطفی و احساساتی میان کادر مجموعه سرای الهام و بزرگان مجموعه باعث می‌شود تا فضایی کاملاً عاطفی رقم خورده و بسیاری از افرادی که این مجموعه را تجربه کرده‌اند، آن را دلچسب و دلنشین توضیح دهند.

 

آدرس خانه سالمندان الهام: تهران ، جردن، بن بست گل افشان، شماره 46

تلفن:02126201782 – 02126201781

پشتیبانی آنلاین