• تماس: 02126201782
  • ایمیل: info@elham-salmandan.com
  • ساعات کاری: 24 ساعته

خانه سالمندان در داوودیه

خانه سالمندان الهام بهتربن خانه سالمندان در داوودیه تهران با داشتن مجرب ترین پرسنل و ماهرترین پزشکان و ارائه کاملترین خدمات بعنوان بهتربن خانه سالمندان در داوودیه تهران شناخته شده است.

پزشکان و سرپرستاران این مجموعه، با معاینه ی دقیق جسمانی هر یک از بزرگان، برنامه ی ورزشی روزانه‌ای تنظیم می‌کنند تا عزیزانمان همچون جوانی از سلامت جسمانی برخوردار گردند و از این دوره ی کهنسالی نهایت لذت را ببرند.

 

خانه سالمندان در داوودیه
خانه سالمندان در داوودیه

 

برترین خانه سالمندان آنلاین در ایران، مجموعه سرای بزرگان الهام است.
زیرا که ساکنان چنین مجموعه‌هایی، افرادی هستند که پس از سال‌ها تلاش و کوشش به سنینی رسیده‌اند که حال نیاز به استراحت و آرامش دارند. فلذا حضور در این مراکز به همراه کادری مجرب و متخصص زمینه را برای استراحت آنان فراهم آورده و باعث شادی و نشاط بی‌شائبه آنان می‌شود. در میان تمامی سرای بزرگان و به نوعی خانه سالمندان، یکی از بهترین خانه سالمندان که به تقویت خود در فضای مجازی پرداخته و به نوعی برترین خانه سالمندان آنلاین در تهران و همچنین ایران است، مجموعه سرای بزرگان الهام است.

این مجموعه با راه‌‌اندازی سایت تخصصی به آدرس https://elham-salmandan.com به خانه سالمندان آنلاین تبدیل شده که قادر است افزون بر خدمات حضوری، خدماتی مبتنی بر فضای مجازی ارائه کند. یکی از این مزایا وجود مقالات متعدد آموزشی است که هم فرد سالمند و هم افراد پیرامون را از نحوه برخورد با سالمند و چگونگی نگهداری آنان مطلع می‌کند.

 

آدرس خانه سالمندان الهام: تهران ، جردن، بن بست گل افشان، شماره 46

تلفن:02126201782 – 02126201781

پشتیبانی آنلاین