13
ژانویه

بهترین پزشکان در خانه سالمندان

در حال حاضر تعداد کثیری خانه سالمندان در تهران راه‌اندازی و تأسیس شده که هر یک به تنهایی فعال بوده و خدمات گوناگونی به مشتریان و همراهان خود ارائه می‌دهد. هر یک از مجموعه‌های فعال در این استان خدمات‌های گوناگونی با کیفیت‌های متفاوت ارائه می‌دهند که باعث می‌شود برخی از این مجموعه‌ها به بهترین و برخی از این مجموعه‌ها به نامناسب‌ترین مراکز نگهداری از سالمندان تبدیل شود.

یکی از بهترین مجموعه‌ها و خانه‌های سالمندان فعال در استان تهران، مجموعه سرای الهام است. مجموعه سرای بزرگان الهام، یکی از برترین و بزرگ‌ترین خانه‌های سالمندان است که به سبب برخورداری از مزایای گوناگون، ازنمونه‌های مشابه قوی‌تر بوده و حتی اولویت و ارجحیت کثیری دارد. اما یکی از نکات برجسته و مزایای والای خانه سالمندان، وجود پزشکان مجرب و کادر تخصصی در مجموعه سرای الهام است. وجود کادر تخصصی نه تنها در این مجموعه بلکه در تمامی مجموعه‌ها ضروری بوده و امری اساسی به شمار می‌آید.

وجود کادر تخصصی پزشکی از مزایایی است که مجموعه سرای الهام به داشتن آن افتخار می‌کند.

زیرا سالمندی یکی از برهه‌های حساس زندگی بوده و با ادوار پیشین نیز متفاوت می‌باشد. وجود این حساسیت باعث شده تا سالمندان در این دوره به مراقبت و نگهداری‌های ویژه و مخصوصی نیاز داشته باشند تا بتوانند این دوره را به بهترین شکل ممکن، توأم با آرامش خاطر تجربه کنند. بدین دلیل الزامی در مجاورت و نزدیکی سالمندان و بزرگان این جامعه، کادر تخصصی مجرب مشتمل بر پزشکان و روانشناسان متعدد وجود داشته باشد تا نیازهای ناشی از ورود به دوران سالمندان را برطرف کرده و از آسیب‌ها و دردهای احتمالی تا میزان قابل توجهی بکاهد.

مجموعه سرای بزرگان الهام با استفاده و بکارگیری پزشکان و روانشناسان متخصص که هر یک در زمینه گوناگونی سررشته دارند، سعی در ایجاد بستر و محیطی صمیمی و آرام دارد تا بزرگان جامعه بتوانند از سال‌های استراحت خود را به خوبی طی کنند. پزشکان موجود در سرای الهام افزون بر آن که تجربه‌ای چندین ده ساله در زمینه علم و عمل آماده ایجاد بهترین شرایط برای عزیزان و بزرگان شما می‌باشند.