19
مارس

بهترین خانه سالمندان در جردن

امروزه کشورهای توسعه یافته و پیشرفته در هر نقطه‌ای از جهان، خانه سالمندان را در زمره مراکز خدماتی پزشکی و مشاوره‌ای به شمار می‌آورند که اصلی‌ترین خدمات آن نگهداری و بهبود وضعیت جسمانی و روحی سالمندان و بزرگان جامعه می‌باشد. از این رو چنین مراکزی جایگاه حائز اهمیتی در جامعه داشته و نقش پر رنگی را در اجتماع ایفا می‌کنند.

می‌توان بهترین خانه سالمندان در جردن را مجموعه سرای بزرگان الهام به شمار آورد

زیرا که سنین و دوره سالمندی، سنی متمایز از ادوار گذشته بوده و نبازهای انحصاری و مختص به خود را دارا می‌باشد. این نگرش در کشورهای جان در حال توسعه و به نوعی جهان سوم، به طور کامل متغیر بوده و به طور کلی با پیش فرضی منفی روبرو است. در حالی که این نگرش به طور کامل اشتباه بوده و هست. زیرا که این مراکز نقش حائز اهمیت و تسهیل کننده‌ای در گذران سختی‌ها و مشقت‌های این دوره برعهده داشته و با کمک پزشکان و متخصص می‌تونان این دوره را به یکی از بهترین ادوار زندگی انسان بدل کرد.

اما باید به خاطر سپرد که خانه‌های سالمندان که به حق می‌توان نام سرای بزرگان بر آن‌ها نهاد، این است که خانه سالمندان همانند بسیاری از مراکز خدماتی در نحوه ارائه خدمات متفاوت بوده و براساس درجه‌بندی دارای درجات مختلفی اعم از ضعیف تا علی را دارند. بدین دلیل در سپردن بزرگان خانواده خود به چنین مجموعه‌هایی باید نهایت دقت را به خرج داد تا این دوران با مخاطره روبرو نشود. بهترین خانه سالمندان در جردن که نه تنها در جردن بلکه در تهران بهترین نیز می‌باشد، سرای بزرگان الهام است.

سرای بزرگان الهام، یکی از برترین و بهترین مجموعه‌های ارائه خدمات به سالمندان و بزرگان این جامعه است.

این مجموعه به سبب برخورداری از مزایای متعددی به بهترین این مجموعه تبدیل شده است. یکی از این مزایا وجود کادر متخصص و مجرب است که به صورت کامل و بیست و چهار ساعت در مجموعه حاضر بوده و پذیرای بزرگان این جامعه می‌باشند. از دیگر مزایای این مجموعه حضور بزرگان جامعه در فضایی مفرح است که در کنار پارک، وجود حیوانات خانگی، اتاق موسیقی، اتاق ورزش و سفرهای کوتاه مدت باعث لذت از دقایق می‌شود. سومین وجود فضای صمیمی و اجتماعی قوی است که باعث می‌شود بزرگان از جامعه طرد نشده و در فضایی صمیمی به فعالیت‌های خود ادامه دهند.